İpek kirpik vs Kaşmir Kirpik arasındaki farklar

ipek Kirpik ve Kaşmir Kirpik ile tüm dünyada en yeni ve en popüler kirpik uzatma sistemleridir. ipek Kirpik fiyatları sebebiyle, Türkiye’de de güzelliğine düşkün kadınların kullandığı en popüler yöntem iken Karşısına rakip olarak çıkan Kaşmir Kirpik’de yavaş yavaş revaçta olan kirpik uzatma ve kirpik ekleme tabirlerinde hızla yükselen bir uygulama. Bakıldığında iki uygulamada aynı şartlarda aynı ortam ve ekipmanlar ile uygulanabilen ürünler olmasına karşın. Kaşmir kirpik lerin İpek kirpik lere oranlara %30 daha hafif olması ve fiyat olarak da biraz uygun olması en çok tercih edilme sebeplerinden olarak görmekteyiz. Aralarında çok fazla fark olmayan bu kirpik çeşitlerini bu yazımızda siz değerli misafirlerimiz için artıları ve eksileri ile detaylı inceleyeceğiz.

İpek Kirpik

ipek kirpik, su, duş, ter, egzersiz, gözyaşı, deniz ve havuz suyuna ve hatta uyku esnasındaki baskı ve sürtünmeye dayanıklıdır. Takma işlemi yaklaşık 1,5 saat sürmekte olup bu süre kirpiklerinizin durumuna göre artıp azaltabilmektedir.  İpek kirpik, takıldıktan sonra en az 90 gün kullanılabilir ki bu sürede kullanıma bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. İpek kirpikler kendi kirpiklerinize yapıştırıldığı için günlük yaşantımızda her gün 1 er 2 şer halde dökülen kendi kirpiklerimiz ile birlikte onlara bağlı olan ipek kirpiklerde ne yazık ki düşmektedir. En büyük avantajları ise göze ağırlık yapmaması ve kişinin kendi kirpiklerine zarar vermiyor olmasıdır. Karşıdan bakıldığında kirpiklerin takma olduğu kesinlikle anlaşılmaz.

İpek Kirpik Bakımları

İpek kirpiklere belirli aralıklar ile bakım yapılmalıdır. Bunun sebebi yukarıda bahsettiğimiz üzre günlük belirli sayılarda düşen kirpiklerdir. Bakımlarda düşen kirpiklerin yerine yenileri eklenmektedir. Böylelikle kirpiklerinizin kullanım süresini uzatmış olursunuz. Düzenli olarak bakımları yapılan kirpiklerde kullanım süresi olmadığı gibi bakım fiyatları genellikle %40 daha uygundur. ipek kirpik fiyatları hakkında daha fazla bilgi ve randevu için 0216 515 00 15 nolu telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İpek Kirpik Zararlı mı ?

En çok sorulardan sorulardan biriside ıpek kirpik zararlı mı ? sorusudur. İpek Kirpik zararlı bir uygulama değildir. Fakat yanlış kişiler uyguladığında  veya kötü, kalitesiz malzemeler kullanıldığında tabii ki zarar verir ve zarar vermemesi için dikkat etmeniz gereken unsurları aşağıda sizin için listeledik.

  • A+ Yapıltırıclar tercih edilmelidir.
  • Kirpikler çok kalın olmamalıdır.
  • Uygulamanın steril bir ortamda uzmanlar tarafından yapılması gerekir.
  • Malzemelerin tek kullanımlık olması yada çok strelil olması gerekir.
  • Alt ve üst kirpiklerin birbirine yapışmaması için Alt kirpiklerin kesinlikle cilt bantlarıyla bantlanması gerekir.
  • Kullanım esnasında asla ve asla kirpiklerinizi elle memeniz gerekir.
  • Bakımlarını aksatmamanız gerekir. Bakımlarını aksayan kirpikler hoş görünmediği gibi kirpiklerinize zarar verebilir.
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir