Neden Kaşmir Kirpik

Kaşmir Kirpik

Kaşmir kirpik bayanlar için trend olan kirpik uygulamalardan biridir. İpek kirpikten %30 daha hafif olması, fiyatınında ipek kirpikten uygun olması sebebiyle en çok tercih edilen uygulamadır. Peki Nedir bu kaşmir kirpik. Daha fazla açacak olursak,

Zaman hızla akıp geçiyor. Kaşmir Kirpiği denemek için daha ne kadar bekleyeceksin. Tüm iyi Kirpik Uzmanlarının bildiği temel bir şey vardır. Kirpiğin taşıyabileceğinden daha uzun ve ağır kirpikler uzun vadede kişinin kendi kirpiklerinde dökülmeye neden olur. Sürekli oluşan dökülmeler kirpik kayıplarına neden olabilir.

Peki kişinin kirpiklerine zarar vermeden daha uzun ve hacimli kirpik nasıl takılır?

İşte teknoloji harikası Kaşmir Kirpik! Son teknoloji özel polimer ile üretilen bu kirpiklerle İpek Kirpik uzatma yöntemi hakkındaki tüm bildiklerimizi revize etmiştir. Kaşmir Kirpiğin özel tasarımı sayesinde 0.7 mm İpek Kirpikten daha yumuşak, kendi kirpiğiniz hafifliğinde dolgun ve hacimli kirpik takma imkânıdır.

Kaşmir Kirpik özel polimer sistem ile üretilmiş yeni nesil kirpiklerdir. Peki kaşmir kirpiklerin bize ne gibi avantajlar sağlar.

Öncelikle Kaşmir kirpikler İpek Kirpiklere göre %30 daha hafiftir. Kaşmir Kirpikler şekillerinin yarattığı avantajdan dolayı kendi kirpiklerimize daha iyi tutunurlar, Bu nedenle kalıcılık süresi ve dayanıklılık arttırılmıştır. Kaşmir kirpikler daha yumuşaktır ve dolgun görünüm sağlamak için kalınlığı arttırılmasına rağmen, en ince İpek Kirpikten daha yumuşaktır. Buda göz de daha az rahatsızlık hissi yaratır.  Kaşmir Kirpikle İpek Kirpiğe göre 2 (iki) kat daha kıvrık ve daha uzun kirpikler takınabilmektedir.

Kaşmir Kirpiklerin kullanım koşulları İpek Kirpikle aynıdır.

Kaşmir Kirpik uygulaması sonrasında 48 saat boyunca solaryum, sauna ve buhar banyosu tercih edilmemelidir. Kirpik diplerindeki yapıştırıcının etkisini kısa zamanda kaybetmemesi için uygulamadan sonra 48 saat maskara kullanılmamalıdır. Yine uygulamadan sonra, kirpik alanlarının temizliğinde dikkatli ve nazik olunmalıdır. Yağ bazlı temizleyiciler, makyaj sökücü kremler veya göz kremleri kirpik diplerine yakın sürülmemelidir. Sudan etkilenmezler. Aylık periyodlarla bakımlarının yapılması gerekir. Bakımlarda dökülenlerin yerine eklemeler yapılarak. Aynı dolgun görünüm sağlanmış olur.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir